pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

Warsztat stacjonarny

Jesteśmy liderami w szybkiej pomocy drogowej w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja do mechaniki samochodowej pozwalają nam na świadczenie usług najwyższej jakości. Wykwalifikowana kadra pracowników nastawiona na zadowolenie Klienta każdego dnia zapewnia kompleksowe naprawy na drodze, a także tanie holowanie. Z kolei w naszym warsztacie stacjonarnym w Gorzowie Wielkopolskim oferujemy przede wszystkim dokładną diagnostykę komputerową, która jest nieoceniona podczas ustalania przyczyn niektórych usterek. Poza tym wykonujemy też wszelkiego rodzaju naprawy powypadkowe obejmujące m.in. elektromechanikę.

 

Całodobowa pomoc drogowa z Gorzowa Wielkopolskiego

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresujące są awarie czy kolizje na drodze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy autoholowanie, dowóz paliwa, a także gruntowne naprawy w warsztacie stacjonarnym w Gorzowie. Jesteśmy przygotowani do obsługiwania zarówno aut osobowych, jak i samochodów ciężarowych. Oprócz precyzyjnej mechaniki pojazdowej gwarantujemy też usługi z zakresu elektromechaniki. Wierzymy, że kompleksowe naprawy są podstawą długiego użytkowania auta.

 

Profesjonalny warsztat stacjonarny w Gorzowie Wielkopolskim

Zadowolenie Klientów stoi dla nas na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy całodobową pomoc drogową obejmującą lawetowanie, autoholowanie czy awaryjne otwieranie samochodu. Potrzebujesz pomocy mechanika w Gorzowie Wielkopolskim? Odwiedź nasz warsztat stacjonarny, w którym przeprowadzimy dokładną diagnostykę komputerową oraz znajdziemy sposób na naprawę każdej awarii. Jeśli cenisz sobie fachową pomoc i profesjonalną mechanikę samochodową – skontaktuj się z nami już dziś!