pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

Administracyjne holowanie pojazdów ciężarowych

Holowanie administracyjne auta regulowane jest przez art.130a ustawy Prawo o ruchu drogowym. W jego treści możemy przeczytać o przesłankach do usunięcia pojazdu na koszt właściciela. Są to m.in. zaparkowanie nieuprawnionego auta na miejscu dla niepełnosprawnych, czy też pozostawienie go w miejscu utrudniającym bezpieczne przejście pieszych przez ulicę. Często zdarza się jednak, że flota holowników policyjnych nie jest wystarczająco duża, by obsłużyć wszystkie zgłoszenia. W naszej firmie oferujemy usługę administracyjnego holowania pojazdów ciężarowych i osobowych w godzinach od 8 do 16 na terenie Gorzowa lub okolic.

 

Tanie holowanie administracyjne w Gorzowie

Z reguły holowanie administracyjne pojazdu mocno obciąża budżet właściciela, który pozostawił auto w niedozwolonym miejscu. My oferujemy tę usługę z konkurencyjnej cenie. Polecamy tani transport samochodów ciężarowych lub osobowych na parking policyjny, skąd po dokonaniu formalności, można odebrać maszynę. Oferujemy tanie lawety na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic, które szybko i sprawnie odwiozą samochód na miejsce wskazane przez służby mundurowe.

 

Holowanie pojazdów ciężarowych na terenie Gorzowa i okolic

Usuwanie na koszt właściciela niewłaściwie zaparkowanych pojazdów osobowych to nie jedyne czym się zajmujemy. Oferujemy również holowanie administracyjne aut ciężarowych, które przekroczyły dopuszczalny tonaż na danej drodze lub których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu innych użytkowników ruchu w Gorzowie. Usługa holowania odbywa się szybko i sprawnie przez przeszkolony zespół, dzięki co pozytywnie wpływa na szybkie przywrócenie płynności ruchu w okolicy. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami – zapraszamy do kontaktu.