pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

CZYNNE CAŁĄ DOBĘ

ZADZWOŃ 501 390 814

Jesteśmy firmą z Gorzowa Wielkopolskiego. Całodobową pomocą drogową zajmujemy się od 2003 roku, kiedy to w wyniku przekształcenia firmy oraz wzrostu potrzeb rynkowych poszerzyliśmy swoją ofertę, która obejmowała szybki, tani transport towarów, a także transport niskopodwoziowy.

 

Dzięki doskonałej lokalizacji w Gorzowie Wielkopolskim – około 80 kilometrów od granicy z Niemcami, świadczymy profesjonalną pomoc drogową 24h m.in. na Drodze Krajowej 92, Autostradzie A2, Drodze S3. W ramach autoholowania samochodów osobowych i ciężarowych dysponujemy odpowiednio przystosowanym sprzętem – holownikami cztero i pięcioosiowymi, lawetą oraz zestawami z naczepami niskopodwoziowymi. Ponadto korzystamy z dźwigów do 300T, ładowarek i wózków widłowych pozwalających na naprawy na drodze w ramach tzw. mobilnego warsztatu.

 

 

Do Twoich potrzeb zawsze podchodzimy indywidualnie i fachowo. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Fachowość i wysoka jakość usług sprawiły, że nasza marka cieszy się zaufaniem oraz uznaniem wśród Zleceniodawców.

 

 

Oferujemy kompleksową, szybką pomoc drogą nawet do kilkuset kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego, obejmującą przede wszystkim holowanie pojazdów ciężarowych i osobowych, naprawy na drodze, dojazd na parking strzeżony. Nasze propozycje realizowane w ramach specjalistycznej, taniej pomocy drogowej obejmują również szereg usług związanych z pomocą przy i po kolizji, a także awaryjną konserwacją pojazdu.

 

Jako doświadczone przedsiębiorstwo jesteśmy do Twojej dyspozycji cały rok, w tym w dni wolne od pracy i w święta.