pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

Całodobowy parking

Według kodeksu drogowego należy jak najszybciej usunąć z drogi pojazdy, które uległy kolizji. Nierzadko są to poważnie zniszczone auta, wymagające skomplikowanych napraw lub nadające się do kasacji. Zanim jednak zdecydujesz, co zrobić z powypadkowym samochodem, należy bezwzględnie zabrać go z drogi, aby nie utrudniać ruchu innym kierowcom. Dysponujemy całodobowym parkingiem, na który odholujemy Twój pojazd po stłuczce. Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej w okolicach Gorzowa? Zadzwoń do nas!

 

Tanie holowanie na parking w Gorzowie Wielkopolskim

Uszkodzone podczas kolizji samochody nie mogą pozostać w miejscu wypadku, chyba że funkcjonariusze policji wydali inne polecenie. Aby drogi były przejezdne, należy usuwać z nich powypadkowe auta, w tym także wraki do kasacji. Oferujemy transport Twojego pojazdu na czynny przez całą dobę parking w Gorzowie Wielkopolskim. Możesz odebrać go o dowolnej godzinie, a jeżeli pojawią się problemy z zapłonem, proponujemy na przykład awaryjne odpalanie na kable lub holowanie pod wskazany adres.

 

Kompleksowa pomoc drogowa i całodobowy parking w Gorzowie

Jako ekipa pomocy drogowej wzywani jesteśmy do różnych przypadków. Często udaje nam się przeprowadzić naprawę już na miejscu kolizji na drodze. Zdarza się jednak, że konieczne jest użycie lawety lub autolawety i przetransportowanie powypadkowego samochodu na nasz całodobowy parking. Kompleksowe usługi oraz dyspozycyjność 24 godziny na dobę sprawia, że jesteśmy jednym z liderów w regionie. Potrzebujesz pomocy drogowej w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, Pniew, Świecka, Torzymia, a może na autostradzie A2? Skontaktuj się z nami – oferujemy szybką, a przy tym tanią interwencję zarówno w przypadku samochodu osobowego, jak i ciężarowego.