pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

Tani transport specjalny w Gorzowie Wielkopolskim i nie tylko

Potrzebny Ci specjalistyczny transport niestandardowego ładunku? Skontaktuj się z naszą firmą w Gorzowie Wielkopolskim! Oferujemy tani przewóz maszyn budowlanych, rolniczych oraz samochodów ciężarowych zarówno na terenie Polski, jak i na całym obszarze Unii Europejskiej. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także atrakcyjne ceny realizacji usług. Zapewnij sobie szybki, bezpieczny, a jednocześnie tani transport maszyn lub samochodów ciężarowych – sprawdź ofertę lawet od Grupy Krok!

 

Autolawety dla Klientów z Gorzowa, Opalenicy oraz innych miast

W naszej firmie w Gorzowie Wielkopolskim dysponujemy flotą lawet, autolawet, a także ciągników z naczepami niskopodwoziowymi dostosowanych do przewozu niestandardowego ładunku. Dzięki temu jesteśmy w stanie bez trudu realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia transportu dla Klientów z różnych branż, w tym budowlanej, samochodowej czy rolniczej. Dokładnie zabezpieczamy każdy ładunek na lawecie i dokładamy wszelkich starań, by dotarł on do punktu docelowego jak najszybciej.

 

Poznaj ofertę tanich lawet od Grupy Krok w Gorzowie Wielkopolskim!

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy pełne zadowolenie Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Ponadto nasze usługi dostępne są przez cały rok, 24 godziny na dobę, również w czasie dni wolnych czy świąt. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi możesz mieć pewność pełnego profesjonalizmu. Potrzebujesz taniej lawety do transportu maszyn przemysłowych, rolniczych lub samochodów ciężarowych na terenie Unii Europejskiej? Poznaj ofertę Grupy Krok w Gorzowie Wielkopolskim!