pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

Pomoc drogowa całodobowa – Grupa KROK z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

Wyobraź sobie sytuację, w której w trakcie podróży Twój samochód odmawia posłuszeństwa. Stresujące, prawda? Teraz pomyśl, że dzieje się to w środku nocy, a w dodatku na ruchliwej autostradzie. Takie okoliczności niejednego mogą przyprawić o szybsze bicie serca. Nic dziwnego, sami też bylibyśmy mocno zdenerwowani. Jest jednak proste rozwiązanie tego problemu – nasz numer telefonu zapisany w notesie!

 

Sprawdzona pomoc drogowa 24 h – postaw na ludzi doświadczonych w swoim fachu!

Grupa KROK to całodobowa pomoc drogowa, działająca w okolicach nawet kilkuset kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego po obu stronach granicy. Co ważne, świadczymy pomoc nawet w dni wolne od pracy i święta. Wychodzimy z założenia, że rodzaj wsparcia, które oferujemy, sprawia, że musimy być do dyspozycji naszych Klientów 24 h przez 365 dni w roku!

 

Nowoczesny sprzęt, doświadczeni fachowcy – autoholowanie dostępne 24 h

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który jest gwarancją szybko i sprawnie wykonanej pracy. W naszej flocie znajdują się m.in. cztero- i pięcioosiowe holowniki, specjalistyczne lawety, jak też naczepy niskopodwoziowe. W przypadku awarii większych, a co za tym idzie cięższych pojazdów, wykorzystujemy dźwigi o udźwigu do 300 ton. Jak widać, jesteśmy w stanie obsłużyć niemal każde zlecenie, dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy – skorzystaj z naszej całodobowej pomocy drogowej.

 

Wybierz autoholowanie 24 h i przestań się martwić – pomożemy Ci!

Wystarczy, że zadzwonisz, a nasi fachowcy od razu wyruszą, by Ci pomóc. Działamy na drogach krajowych, ekspresowych, jak również na autostradach. Postaw na doświadczoną pomoc drogową czynną 24 h! Zachęcamy do kontaktu!