Pomoc drogowa całodobowa – Grupa KROK z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim

Wyobraź sobie sytuację, w której w trakcie podróży Twój samochód odmawia posłuszeństwa. Stresujące, prawda? Teraz pomyśl, że dzieje się to w środku nocy, a w dodatku na ruchliwej autostradzie. Takie okoliczności niejednego mogą przyprawić o szybsze bicie serca. Nic dziwnego, sami też bylibyśmy mocno zdenerwowani. Jest jednak proste rozwiązanie tego problemu – nasz numer telefonu zapisany w notesie!

 

Sprawdzona pomoc drogowa 24 h – postaw na ludzi doświadczonych w swoim fachu!

Grupa KROK to całodobowa pomoc drogowa, działająca w okolicach nawet kilkuset kilometrów od Gorzowa Wielkopolskiego po obu stronach granicy. Co ważne, świadczymy pomoc nawet w dni wolne od pracy i święta. Wychodzimy z założenia, że rodzaj wsparcia, które oferujemy, sprawia, że musimy być do dyspozycji naszych Klientów 24 h przez 365 dni w roku!

 

Nowoczesny sprzęt, doświadczeni fachowcy – autoholowanie dostępne 24 h

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który jest gwarancją szybko i sprawnie wykonanej pracy. W naszej flocie znajdują się m.in. cztero- i pięcioosiowe holowniki, specjalistyczne lawety, jak też naczepy niskopodwoziowe. W przypadku awarii większych, a co za tym idzie cięższych pojazdów, wykorzystujemy dźwigi o udźwigu do 300 ton. Jak widać, jesteśmy w stanie obsłużyć niemal każde zlecenie, dlatego, jeśli potrzebujesz pomocy – skorzystaj z naszej całodobowej pomocy drogowej.

 

Wybierz autoholowanie 24 h i przestań się martwić – pomożemy Ci!

Wystarczy, że zadzwonisz, a nasi fachowcy od razu wyruszą, by Ci pomóc. Działamy na drogach krajowych, ekspresowych, jak również na autostradach. Postaw na doświadczoną pomoc drogową czynną 24 h! Zachęcamy do kontaktu!

 

Pomoc Drogowa „Grupa Krok”

Ul. Poznańska 98 A

66-400 Gorzów Wlkp.

Tel. 501 390 814