pomoc drogowa Gorzów Grupa Krok
logo facebook

Pomoc Drogowa Gorzów "Grupa Krok"

501 390 814

logo youtube

Mobilny warsztat

Mniejsze czy większe awarie samochodowe to zawsze ogromny powód do stresu, w szczególności, gdy mają miejsce na często uczęszczanej drodze. W takich sytuacjach liczy się szybka i profesjonalna pomoc. Jako specjaliści w branży napraw samochodów z Gorzowa Wielkopolskiego świadczymy szereg kompleksowych usług mających na celu sprawne usunięcie wszelkich awarii. Nasz mobilny warsztat oferuje całodobową pomoc drogową, która obejmuje m.in. autoholowanie samochodów osobowych i ciężarowych, dowóz paliwa czy naprawy na drodze. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

 

Szybka pomoc drogowa – warsztat mobilny z Gorzowa

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu napraw na drodze, a także holowania. Działamy szybko i kompleksowo, zależy nam bowiem na zadowoleniu, bezpieczeństwie oraz spokoju naszych Klientów. Zapewniamy sprawne autoholowanie samochodów osobowych i ciężarowych, a także maszyn rolniczych czy budowlanych. Twój pojazd uległ awarii na Drodze Krajowej 92, Drodze S3 bądź Autostradzie A2 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego? Szybka pomoc drogowa naszego mobilnego warsztatu obejmuje naprawy na drodze, jak również wyciąganie auta z rowu czy innych trudnych terenów. Działamy całodobowo z myślą o Twoich potrzebach!

 

Naprawy samochodów na drodze, holowanie i nie tylko – pomoc drogowa 24h

Potrzebujesz szybkiej pomocy po wypadku bądź awarii na Autostradzie A2 czy innych drogach w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat świadczy profesjonalne i kompleksowe naprawy samochodów osobowych, ciężarowych i nie tylko. Ponadto oferujemy usługi autolawety uszkodzonych pojazdów, a także dowóz paliwa czy awaryjne odpalanie na kable i otwieranie samochodu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w kryzysowych sytuacjach, a także do wizyt w naszym stacjonarnym warsztacie!